Ödeme Seçenekleri
www.roixwatch.com ve www.roderwatch.com ’ dan yapmış olduğunuz alışverişinizin ödemesini ne şekilde yapmak istediğini seçtiğiniz ekrandır.

Standart Ödeme

Standart ödeme bölümünde sipariş tutarınızın tamamını kredi kartınızdan tek çekim veya taksitli olarak yada banka hesabımıza havale yaparak ödeyebilirsiniz.

Kredi Kartı

Kredi kartıyla yapacağınız ödemelerde kullanacağınız ekrandır. Öncelikli olarak hangi banka kartıyla ödeme yapacağınızı belirlemeniz gerekmektedir. Banka seçimini yaptıktan sonra taksit adetini seçiniz. Kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz gerekmektedir.

Ödenecek tutar bölümünde gördüğünüz tutar seçmiş olduğunuz banka veya taksit adetine göre değişiklik göstere bilmektedir. Peşin fiyatına taksitli satın alma yapıyorsanız sayfanın üst tarafındaki sipariş tutarıyla ödenecek tutar aynı olacaktır.

Ödenecek tutar kredi kartınızdan ne kadar para çekileceğini göstermektedir. ”Ödemeyi Onayla” butonuna basarak siparişinizi sonlandıracaksınız ve karşınıza gelen ekranda tüm siparişinizin onayını veren ve ayrıntılı dökümünü veren fatura örneği karşınıza gelecektir.

Havale

Havale ile ödeme yapmak istediğiniz bankayı seçtikten sora lütfen www.svgsaat.com’un banka hesap numarasını bir yere not alın veya bir sonraki adımda çıkacak olan “Onay” penceresini yazıcıdan bastırın.

Havale yapacak olan kişinin adını yazınız. Banka ekranlarında sizden gelen havaleyi hızlı bir şekilde görebilmemiz için havale yapacak kişinin adının doğru yazılması büyük önem taşımaktadır. Havale terciğini kullanarak sadece TL havalesi yapılabilmektedir.

Banka hesabına 2 iş günü içinde Havalenin yapılması gerekmektedir.

Aksi durumda siparişiniz iptal edilecektir.

Teslimat/Fatura Bilgisi
Teslimat adresi siparişinizin kargo tarafından teslim edileceği adrestir. Her siparişinizde teslimat adresinizi tekrar girmek zorundasınız. Sistemimiz tarafından teslimat adresleriniz kayıt altına alınmamaktadır. Sadece fatura adresiniz üyelik bilgi formumuzda kayıtlıdır. Daha önce sipariş vermediyseniz kayıtlı bir adresiniz olmayacaktır. Teslim alacak kişi bölümü, paketlerinizin kargo personeli tarafından teslim edileceği kişidir ve kargo personeli bu kişi haricinde kargo paketlerinizi güvenlik açısından başka kimseye teslim etmeyecektir.Kaydetmiş olduğunuz fatura adreslerinizi Hesabım bölümünden değiştirebilir ya da silebilirsiniz.

Önemli Not: Teslimat adresi olarak lütfen kargo şubelerinin adreslerini yazmayınız. Bu tarz toplu mal teslimi yapılan adreslerden siparişlerinizin teslimatı yapılmamaktadır.

Ödeme ve Teslimat